Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafki na buty

Na rynku szafka na buty są bardzo istotnym szczegółem, jaki ...